Dowiedz się więcej o nas i naszych produktach!

Czym jest świeca sojowa?

Świeca sojowa to naturalny i
ekologiczny zamiennik popularnej świecy parafinowej. Świeca sojowa powstaje z nasion soi, a więc 100% produktów jest naturalnego i roślinnego pochodzenia. 🌱

Dlaczego nie parafina?

Świece parafinowe, które są najtańszymi i najbardziej powszechnymi świecami, dostępnymi wszędzie, nie są naturalne, a co najważniejsze, mają zły wpływ na nasze zdrowie oraz środowisko. Parafina podczas palenia uwalnia z siebie toksyczne substancje, co nie jest korzystne dla człowieka. Zadbaj więc o siebie i środowisko już dziś i postaw na naturalne świece sojowe!

Jaki jest nasz cel?

img 20220627 213041 01 scaled

Naszym celem jest przekazanie w Twoje ręce produktu wykonanego z pasją i profesjonalizmem. Chcemy, aby podczas palenia naszych świec ogarnęło Cię szczęście i chwila najgłębszego relaksu. 

Robimy wszystko, żeby nasze świece były bezpieczne

Każdy rodzaj naszych świec jest dogłębnie testowany przed opublikowaniem w sklepie. Dodatkowo badany jest wpływ na zdrowie, tak aby sprawdzić, czy nasza świeca jest w 100% bezpieczna. 

pixnio 1182720 900x596 1

Stawiamy na Twoje zadowolenie!

Gdyby z jakiegoś powodu nasz produkt nie przypadł Ci do gustu, poinformuj nas, a my bez pytania o przyczynę, zwrócimy Ci pieniądze! 😉

Oczywiście wierzymy, że nie będzie to konieczne 😎

[mailerlite_form form_id=1]
Shopping Cart